Подарункові флешки

ФлешкиУявіть, що вас запросили на день народження або якесь інше свято, але ви не знаєте що подарувати. Знайома ситуація? Напевно, у кожного з нас було щось подібне. Наша організація покликана вирішити цю проблему, адже насправді, USB-флешка - найкращий подарунок! Звучить дивно? Ні! Адже ми продаємо незвичайні флешки, ми займаємося продажем подарункових моделей. У нашому асортименті ви можете замовити флешку з гравіюванням, шкіряну флешку, флешку у вигляді кредитної карти або ювелірну флешку з дорогоцінними каменями. Вражає? А тепер додайте сюди спеціальну подарункову упаковку, яку ви також можете придбати у нас, і вийде відмінний подарунок на будь-яке свято.

Види флешок

Шкіряні флешки в наш час є дуже актуальними. Корпус таких флешок виконаний з натуральних видів шкіри, або з якісного шкіряного замінника. Флешка у такому корпусі виглядає дуже дорого, що не може не порадувати одержувача сього подарунка. Шкіра може бути різного відтінку, фактури або щільності.

Металеві флешки дуже міцні і стійкі до зовнішніх механічних впливів і умов навколишнього середовища, а значить, зберігається інформація на такий флешці буде в безпеці. Такі флешки виглядають досить дорого і ідеально підходять для нанесення будь гравіювання.

Пластикові флешки низькі за ціною. Як правило, їх використовують у промо-акціях різних компаній для масової роздачі. На такі флешки відмінно наноситься тамподрук, а на деякі види пластику навіть тиснення.

Дерев'яні флешки - це найбільш екологічні флешки з усіх. Їх корпус виготовляється з натуральної деревини, а його міцність, досить таки велика. Зображення можна нанести методом випалив по дереву або тамподруку (тиснення).

• Існують такі флешки, корпус, яких виконаний у вигляді банківських карт. Таку флешку можна зберігати в гаманці, адже напевно у кожного там є кишеня для кредиток. Зображення наноситься різними способами, залежно від матеріалу, з якого виготовляється корпус флешки.

• Є також флешки, які виконані у вигляді ручок. Навіть більше того, це ручки, якими передбачено наявність флешки всередині. Це досить зручний девайс.

Ювелірні флешки передбачають інкрустування дорогих каменів, найчастіше від Swarovski.

Тамподрук, гравірування або тиснення

Хочете зробити подарунок у вигляді флешки з пам'ятним підписом або поздоровленням? Наша компанія виконає для вас нанесення швидко і недорого. Тиснення виконується на тих флешках, чий корпус виконаний з м'якого матеріалу, наприклад, зі шкіри або з м'якого пластику. У процесі тиснення необхідний текст або зображення видавлюється на поверхні корпусу флешки. У результаті виходить красиве об'ємне зображення. Методом "тамподрук" можливо нанести кольорове зображення до 4 кольорів. Як правило, це невелике зображення. Такий друк здатний відобразити навіть найдрібніші елементи тексту або малюнка. Лазерне гравіювання виконується, як правило, на металевих корпусах флешок. Нанесення зображення таким методом дуже надійне і довговічне. Воно не піддається стиранню або подряпинам.

01.05.2013                                                                                                                                              М.М.Ю.