Уважаемые клиенты и партнеры!

Компанія «Відзнаки та сувеніри» вітає вас на сторінці нашого сайту. «ВТС» - виробнича компанія, основний напрямок якої виготовлення нагородної та корпоративної атрибутики: нагород, нагрудних знаків, орденів, медалей та супутньої продукції.  

Основною нашою стратегією є розширення асортименту товару, його оригінальність та якість. Саме тому продуктова політика, питання формування, впровадження та аналізу асортименту складають важливий пласт у формуванні та розвитку компанії. 

Ми ретельно слідкуємо за дотриманням балансу «ціна-якість», аби наші клієнти були впевнені в обраній продукції. Наш маркетинговий відділ своєчасно підіймає питання щодо проведення належних заходів задля підвищення показників якості товару, а відділ дизайну постійно розробляє нові ідеї, які виділяють атрибутику «ВТС» серед інших своєю неповторністю та часово-просторовою актуальністю. 

Наші постійні клієнти відіграють важливу роль у розвитку й успішності компанії, за що ми вам щиро вдячні. Один із головних факторів, спонукаючих партнерів до співпраці з нами, – це фактор обслуговування. Саме завдяки високому рівню обслуговування, увазі до кожного, хто звертається до «ВТС», індивідуальному підходу та привітності адміністративного персоналу, компанія піднялася на такий високий рівень. 

На сьогодні наша компанія активно впроваджує нові технології задля вироблення якісної продукції, розширює власні кордони та навчає персонал.

Ми стаємо кращими разом з вами, заради втілення ваших потреб у життя, заради ваших посмішок та довіри.

Дякуємо вам, шановні партнери, за підтримку та активну співпрацю. Сподіваємось, що у цьому році зможемо так само розділити з вами наш успіх та прийняти безпосередню участь у втіленні ваших планів та бажань.

З повагою, колектив компанії "ВТС"