Дерев'яні флешки. Флеш-накопичувачі. USB Flash

Дерев'яні флешки - флеш-накопичувачі, захисний корпус флешки виготовлений з натурального дерева. Дерев'яні флешки відносять до розряду еко сувенірів, еко подарунків. Всі корпуси дерев'яних флешок виготовляються з натурального дерева, бамбука. Корпус дерев'яної флешки дозволяє виконати нанесення логотипу або іншої інформації методом тамподруку або випал по дереву. Продовження тексту…

Дерев'яні флешки, це не тільки красиво, але й естетично, натурально, екологічно чисто. Дерево, завжди було символом сили і благополуччя воно відрізняється своїм благородним кольором і також може бути талісманом людини. Наприклад, якщо талісман людини каштан або вільха або бамбук, тоді можна замовити флешки в дерев'яному корпусі з цього дерева.

Дерев'яна флешка часто використовується як подарунок компанії, яка пов'язана з деревиною. Дерев'яні USB Flash це символ чогось натурального, справжнього. Дерев'яна поверхня флешки відмінне поле для логотипу або інформації. Структура дерева має пористу поверхню і дозволяє фарбі проникати всередину і грунтовно там закріплюється. Але найнадійнішим способом нанесення, на дерев'яні флешки, можна вважати випал. Випал на дерев'яних флешках - спалювання верхнього шару деревини після чого, залишається коричневий слід, який збережеться і через багато часу.

У нашій компанії можна купити дерев'яні флешки оптом, як невеликою партією такою більшою.