Флешки кредитні карти

Флешка кредитна картка - це флешка корпус, якої виготовлений у вигляді кредитної картки, корпус повністю повторює справжню кредитну карту. Флешка кредитка (кредитна картка) дуже зручна і легко поміститься у Вашому гаманці. Перевага кредитки-флешки (картка-флешка) в тому, що нанесення інформації та реклами можливе на двох поверхнях. Відмінний подарунок для клієнтів банку. Подовження тексту…


Флешки кредитні картки найбільш зручний і корисний вид даної продукції. Адже з одного боку, ви маєте накопичувач інформації, а з іншого, кредитна картка, яка завжди грає важливу роль в житті людини.

Флешка кредитка, може бути виконана з різного матеріалу, будь то пластик або метал. Ще, ви можете звернути увагу на ювелірні флешки картки, або флешки у вигляді картки, які будуть вигідно відрізнятися серед маси інших видів цієї продукції і привертати до себе підвищену увагу оточуючих Вас людей. Замовити флешки в Києві ви можете, звернувшись в нашу компанію. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть вам в оптимальному виборі дизайну майбутнього виробу.