Металеві флешки. Флешки під гравіювання логотипа (usb flash)

У розділі містяться всі можливі моделі металевих флешок (usb flash). Всі корпуси виготовлені з якісного металу, тому металеві флешки забезпечать повний захист інформації від пошкодження. Металеві флеш накопичувачі відмінно підходять для нанесення логотипу компанії - лазерне гравіювання логотипа. Корпус металевих флешок зносостійкий, що дуже важливо і цінно. Продовження тексту…

Металеві флешки відносяться до найбільш надійних флешок або як їх ще називають - usb flash drive. Флешки в металевому корпусі часто використовують в корпоративній атрибутиці, тому що дозволяють наносити на себе гравіювання та інші зображення інформативного та рекламного характеру.

Якщо потрібно підібрати хороший сувенір і відзначитися його функціональністю і корисністю, зовнішній накопичувач це саме те, що допоможе залишити слід в пам'яті людини, яка стане власником цього чудового подарунка. Флешки можуть мати різний обсяг пам'яті, починаючи від флешки на 1 ГБ і закінчуючи флешками на 32 Гб. Пам'ять флешки - обсяг інформації, яка може поміститися на флешці. Міні флешки можуть мати також великий об'єм пам'яті. Флешки великими темпами завойовують світ і все більше людей використовують флешки для транспортування та зберігання інформації.

Купити флешки, можна звернувшись до наших менеджерів по телефону вказаному на сторінці нашого сайту або ж безпосередньо під'їхати в офіс у Києві.

Також пропонуємо електронні книги і планшетні комп'ютери.