Металеві флеш-накопичувачі - їх особливості та переваги.

Флешки представляють собою маленьке запам'ятовуючий пристрій, на який записується і зчитується електронна інформація через порт USB, тому пристрої отримали назву USB флешки.

флешки в кам'яному корпусіФлешки стають все більше і більше популярними, тому що дозволяють переносити і зберігати інформацію від 32Мб до 32Гб. Відмінність флешок є обсяг пам'яті флешки і корпус в якому розміщується сама пам'ять. Відмінність флешок по корпусах - в основному формує цінову категорію флешки. Різноманітність корпусів флешок дуже велике, і все флешки в корпусах поділяються на такі категорії: пластикові флешки, металеві флешки, дерев'яні флешки, флешки в кам'яному корпусі, pvc флешки (гумові флешки), шкіряні флешки, ювелірні флешки.
Окрему увагу варто приділити флешка у металевому корпусі - металеві флешки.

Ювелірні флешкиМеталеві флешки, мають міцний корпус з металу, що дозволяє захистити чіп від пошкоджень і ударів. Зовнішній вигляд флешки в металевому корпусі мають презентабельний вигляд, так як покриваються нікелем або золотом. До розряду, металеві флешки, відносять також флешки з інкрустованими камінням Swarovski - ювелірні флешки. Ювелірні флешки - представляють собою металеві флешки з інкрустованими камінням. Зовнішній вигляд флешок з камінням - привабливий і презентабельний. Ювелірні флешки користуються популярністю у дівчат і жінок - їх ще називають гламурні флешки. Металеві корпуси виготовляються із металу хорошої якості з подальшим покриттям нікелем або золотом. Майже всі металеві флешки мають цілісний штампований корпус, що запобігає потраплянню в корпус пилу і бруду. Флешки в металевому корпусі легко піддаються брендування (нанесення логотипу або іншої інформації), за допомогою лазерного гравіювання або в окремих випадках тамподрук або УФ-друк. Представлені металеві флешки під нанесення мають корпусу, які спеціально розраховані для подальшого нанесення на них логотипу або інформації.

Металеві флешкиДавайте зупинимося і розглянемо методи нанесення на металеві флешки більш детально. Найшвидший і розповсюджений спосіб - лазерне гравіювання на флешках. Метод нанесення полягає в тому, що з металевої поверхні флешки знімається тонкий шар металу залишаючи після себе, сіру поверхню (сірий помітний слід). Перевага гравіювання на флешках - довговічність нанесеної інформації, чіткість ліній, швидкість виконання нанесення на флешки, не потрібні додаткові витрати і проміжні процеси з підготовки. Нанесення на металеві флешки, лазерним гравіруванням - найнадійніший спосіб перевірений часом. Новий і досить затребуваний спосіб нанесення на флешки - УФ-друк або її ще називають прямою печаткою на флешки. Метод нанесення полягати в тому, що на спеціальному принтері друк проводитися прямо на поверхню флешки, принципу як друкує кольоровий струменевий принтер на папері. Нанесення УФ-друк тримається не так добре як лазерне гравіювання, але дуже затребуване. Переваги такого нанесення в тому. Що ми отримуємо повнокольорове зображення на поверхні флешки, чіткість ліній і контурів, можливість друкувати на флешках логотипу в пантон, але мінус один - не довговічність нанесення.

Металеві флешки відрізняються від інших флешок тільки корпусом, але металевий корпус флешки надає їй дорожнечі, вишуканості, стильності, і надійності. Ці особливості і виділяють металеві флешки з ряду інших флешок.