Пластикові флешки

Пластикові флешки - флешка (USB flash drive), корпус якої, виготовлений із пластику або комбінації пластик-метал. Вартість флешки (флеш-пам'яті) в пластиковому корпусі нижче, ніж флешок в корпусах з інших матеріалів. За рахунок пластикового корпусу, і невисокої вартості корпусу пластикові флешки використовують для масових подарунків в промо акціях. Продовження тексту…

Пластикові флешки або флеш-накопичувачі в пластиковому корпусі відмінний вид носія інформації, який може відрізнятися оригінальністю. Пластикова поверхня флешки призначена для нанесення логотипу або будь-який інший інформації. Нанесення на флешки виконують методом - тамподруку або прямий друк на поверхню флешки. Нанесення на пластикових флешках, виходить барвистим і стійким до стирання протягом тривалого часу. Як це досягається? Фарби, які застосовують для друку на пластикових флешках мають таку властивість, як проникати в поверхневий шар пластику. Це і дозволяє пластиковій флешці з друком бути барвистою тривалий час.

Можна також відразу відзначити, що ціни на пластикові флешки також залежать від обсягу пам'яті флешки. Найбільш поширеними є флешки на 2 гб, флешки на 4 гб, флешки на 8 гб, але вони можуть мати об'єм 16 гб і 32Гб (Gb).Об'єм пам'яті флешки залежить від побажань клієнта, і він не залежить від того, маленькі флешки на вигляд або великі.

Продаж флешок здійснюється по каталогу, який увесь час оновлюється новими моделями флешок. Ми здійснюємо доставку і виробництво флешки на замовлення, так само у нас є флешки на складі (необхідно уточнювати у менеджерів). У нас можна замовити, як недорогі флешки Китай, так і незвичайні флешки з індивідуальним логотипом. Купити флешки в Києві можна швидко, дзвоніть або напишіть нам запит на електронну пошту, і ми все виконаємо швидко та якісно, а також здійснимо доставку в потрібний регіон України.