Флешки у вигляді ручки (USB pen driver)

Ручки-флешки це ручки з вмонтованою флешкою (USB pen driver). Флешки ручки зручні і функціональні, вони відносяться до розряду багатофункціональних подарунків. Тепер не потрібно носити ручку і флешку окремо, достатньо мати при собі ручку-флешку, дуже зручно. Подовження тексту…

флешки у вигляді ручки зручний аксесуар, який виконує відразу 2 функції: служить носієм інформації і виконує роль ручки, для записів важливих справ і подій. Флешки ручки - зручний і незамінний аксесуар, який є невід'ємним елементом сучасної ділової людини. Такий флеш накопичувач, особливо корисний тим, хто постійно перебуває в роз'їздах і веде активних спосіб життя, та й студенту вона точно стане в нагоді в його бурхливого життя.

Флешка ручка часто використовується нашими замовниками, як рекламна атрибутика їх компаній. Адже на цей вид виробу можна нанести рекламний текст або слоган організації, який рекламуватиме компанію, та буде інформувати про послуги компанії. Usb флеш-накопичувач у вигляді ручки - це оригінальний спосіб показати себе, і ще раз проявити свою оригінальність.

Купити флеш накопичувач ви, можете, заздалегідь подзвонивши нам або написавши на електронну пошту. Можливо ми, зможемо відвантажити флешки із складу, якщо вони є в наявності, або ж доведеться трохи почекати, один, два тижні.