Флешки (USB Flash), продаж флеш накопичувачів, виготовлення на замовлення флешок

Пропонуємо широкий вибір USB флешок і USB пристроїв, в нашому Інтернет магазині каталозі, можна вибрати і купити флешки, абсолютно різних модифікацій. У нас можна знайти як, оригінальні флешки з нанесенням, вибір досить широкий, так і замовити виготовлення флешок або нанесення на флешки індивідуально. Оскільки ми співпрацюємо з багатьма виробниками, особливо виробники флешки Китай, то у нас найоптимальніша ціна на флешки. Також ми містимо флешки в Києві на складі, і деякі флешки на замовлення можна отримати відразу. Але ми також пропонуємо доставку флешек в оперативні терміни, один, два тижні, мінімальної кількості. Також у нас можна замовити флешки з логотипом компанії, на замовлення, і ми можемо зробити незвичайні флешки по індивідуальному ескізу. Флеш накопичувачі (Flash накопичувачі) можуть містити різний об'єм пам'яті. Для корпоративних клієнтів у великих кількостях, здійснюємо постачання флешок в стислі терміни з Китаю. Для рекламних акцій, пропонуємо недорогі флешки в асортименті. Продаж флешок здійснюється по тематичних каталогах, які увесь час оновлюються, для постійних замовників існують знижки. На всі флешки (чіпи) ми надаємо гарантію 2 роки бездоганної роботи. Читати продовження тексту…

Для наших клієнтів ми пропонуємо флешки в різних корпусах. Для зручності пошуку потрібної моделі флешки, ми розділили всі флешки на розділи по специфіці та матеріалу, з якого виготовлений корпус: металеві флешки, пластикові флешки, дерев'яні флешки, ювелірні флешки, гумові флешки (ЗМС флешки), шкіряні флешки, міні флешки, індивідуальні флешки, ексклюзивні флешки, флешки-ручки, флешки картки, міні флешки (slim флешки).

Металеві флешки. Флешки в металевому корпусі часто називають металеві флешки. Їх особливість і перевага в тому що корпус з металу добре захистить вашу інформацію від ударів і переломів. Нанесення на металеві флешки виконується лазерним гравіюванням, при цьому нанесення буде однокольоровим.

Пластикові флешки. Флешки в пластиковому корпусі - дешеві флешки. Пластикові флешки найдешевші з усіх флешок, це досягається за рахунок вартості корпусу. Флешки з пластику часто використовують як подарунок або сувенір на акціях. Корпус із пластику дозволяє виконати нанесення фарбою. У пластикові корпусу не дуже стійкий до пошкоджень, але перевага в тому що можна зробити фарбування корпусу в пантон.

Дерев'яні флешки. Дерев'яні флешки-корпус флешки виготовлений з дерева. Дерев'яні флешки відносять до флешки з натурального матеріалу, тому що корпус виготовлений з натурального дерева. На дерев'яні флешки ми рекомендуємо робити випал.

Ювелірні флешки. Ювелірні флешки - флешки корпус яких виготовлений з металу (металева флешка) покрита золотом або сріблом (нікель), потім інкрустована камінням Swarovski або ж залиті емалями. У ювелірних флешках все зроблено на ювелірному рівні. Флешки з інкрустованим камінням (флешки Swarovski) дуже популярні серед дівчат. Ювелірні флешки ще називають гламурні флешки.

Індивідуальні флешки. Гумові флешки (PVC флешки). Ці флешки виготовляються методом відпливу з пластизолю (флешки з пластизолю) у спеціальних формах. Флешки з PVC вибирають при потребі виготовити індивідуальні флешки, флешки індивідуальної форми. Метод виготовлення флешок з PVC дуже швидкий і не дорогий. При цьому флешки можна виготовити потрібного вам кольору, і потрібної форми.

Шкіряні флешки. Флешка корпус яких виконаний з натуральної шкіри або з шкірозамінника (шкірозамінника) часто називають шкіряна флешка. Шкіряні флешки відносять до розряду флешок з натурального матеріала. На шкіряні флешки відмінно виконується тиснення логотипу.

Ексклюзивні флешки. До цього Роздеріть відносяться флешки у яких незвичайні корпусу або функціональні корпусу. Ці флешки все більше популярні серед покупців, привертає увагу незвичайна форма.

Флешки-ручки. Ручки в корпус якої вмонтована флешка називають флешка-ручка. Флешка ручка дуже зручна, тому що в одному предметі ми отримуємо дві дуже важливі речі це повноцінна ручка і флеш-накопичувач. Дуже зручно і практично. Всі моделі ручок флешок відносяться до розряду середнього класу, всі ручки металеві і мають презентабельний вигляд.
Флешки картки. Флешки виконані у вигляді картки, кредитної карти. Призначено винятково для Банків або ж як візитних карток.

Міні флешки (slim флешки). Флешки в у яких використовується нано-технологія побудови чіпа. Міні флешки вони дуже тонкі і мініатюрні. Slim в перекладі означає тонкий. Slim флешки часто використовують як брелока для ключів. Вибирайте Вашу модель.

Продаж флешок в нашій компанії, це широкий вибір, оперативна доставка і гарантія якості!

З повагою, колектив компанії
USB Флешки (USB Flash)

Повернутися до початку тексту

Перейти до початку каталогу